Dlho som rozmýšľala, o čom bude môj prvý blog, lebo nie som ten typ človeka, ktorý sa potrebuje "vykecávať". 
Z kamenného obchodíku sa postupne stáva výdajné miesto a možno aj internetový obchod ... uvidíme, ako to všetko dopadne.
V tejto dobe zatvorených obchodov a prevádzok som sa rozhodla sa k vám priblížiť prostredníctvom novej web stránky a e-shopu.
Je a bude to dlhá cesta, kým sa sem dostane väčšina materiálu a tovaru na tvorenie, z ktorého si budete môcť vyberať a potom sa doma tešiť z vlastného tvorenia, ale snažím sa :) a verím, že sa to vydarí.
Na začiatku tu iste nájdete veľa chýb a nedostatkov, ktoré postupne spoločne doladíme ...

A aby nezostalo len pri prázdnych rečiach, tu je malá inšpirácia ...
Ako spotrebovať materiál, ktorý máme doma? Keďže nakupovanie je dnes trochu zložitejšie, rozhodla som sa spotrebovať staré džínsy (rifle) a ušila som zásterku, ktorú využijem do záhradky, keďže jar sa nezadržateľne blíži ... Určite každý z Vás doma nájde staré rifle a nejaké iné zvyšky látok, ktoré môžete spolu skombinovať a vytvoriť si dielko podľa seba :) . 
IMAG39161jpg

Ešte pred časom som ušila aj veľkú nákupnú tašku v kombinácii s látkou s folklórnou potlačou. Mám rada veci, ktoré sú originálne a zároveň aj praktické.  Džínsovina je na tento typ výrobkov mimoriadne vhodná pre jej pevnosť a odolnosť. Nech sa vám vaše dielka vydaria :) 

IMAG1574jpg